Deste Trileçe kimdir ? Ne iş yapar ?

Firma Profili

Deste Trileçe merkezimiz İzmir’de olup ilk olarak kurabiye imalatı ile pastacılık sektörüne başlayan firmamız, kimsenin yapmadığını yapmak için seyahatimizde denediğimiz Trileçe imalatına başlamış bulunmaktayız. 2015 yılı içerisinde imalat bandımızı tamamen trileçe üzerine yenileyerek daha lezzetli ve kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimiz için imalatına devam ediyoruz.
Müşteri beğenileri doğrultusunda doğru karar verdiğimizi ve yakaladığımız damak tadının ve kalitenin en iyisini sunmaya devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Kurabiye imalatı ile başlayan firmamız son dönemde sadece trileçe imalatı yapmaktadır. Kendi alanlarında uzmanlaşmış değerli ustalarımız, ürettiğimiz her bir ürünün standardı ve lezzeti için hünerlerini ortaya koymaktadır. Ürünlerimiz İzmir’de bulunan imalathanemiz’de taze olarak üretilip  soğuk hava depomuzdan sevk edilmektedir. Ürünlerimizde kullanılan her türlü malzeme Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan onaylı gıda kodeksine uygundur.

Sizlerde Trileçe tatlılarımızdan cafe, restoran, hotel, davet ve organizasyonlar gibi işletmeleriniz de müşterilerinize sunmak istiyorsanız. Bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
635/2 Sokak No:11/A Buca, İZMİR
0232 276 8 276
0555 823 27 14 – 0539 589 33 27
siparis@destetrilece.com

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Sipariş vermek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz,

  • Ürünlerimiz sayfasından ürünlerimizi seçin,
  • Sol taraftaki iletişim numaralarımızdan veya iletişim sayfamızdaki formu doldurup bizlere siparişinizi iletin,
  • Belirlenen günde ürünlerinizi teslim edelim.

bu kadar kolay.

İmalatlarımız tepsi üzerinden hesaplanmaktadır. Sipariş yoğunluğuna göre teslim süremiz değişiklik gösterebilir. Özel istekleriniz için bilgi alabilirsiniz.

 

Trilçe Nedir ? Nasıl Yapılır ? Nasıl Yenir ?

trileçe’yi hala denemediniz mi ?

Müşteri Yorumları